WSPIA 2011

Wyższa Szkoła Prawa i Administracji 2014

Zasady Forum

Musisz się zgodzić, jeśli chcesz się zarejestrować

REJESTRUJĄC SIĘ I LOGUJĄC SIĘ NA FORUM WYRAŻASZ ZGODĘ NA PRZETWARZANIE SWOICH DANYCH OSOBOWYCH NA POTRZEBY NASZEJ GRUPY, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.).


1. Każdy użytkownik, rejestrując się, jest zobowiązany do zapoznania się z niniejszym regulaminem.
2. Niniejszy regulamin odnosi się do każdego użytkownika forum, zarówno zwykłych użytkowników jak i modów i adminów.
3. Na forum (tzn. w postach, tytułach, nickach, avatarach, podpisach, screenach, itd.) nie można zawierac takich oto treści:
a. jakakolwiek widziana pornografia, chyba, że jest w jakikolwiek sposób ograniczony do niej dostep,
b. wulgaryzmy - owszem, czasami tak jest, że nie pozostaje nic innego jak zwykłe kurwa, ale ograniczajmy się. Jeśli ktoś nie będzie się ograniczał, przewidujemy 2-dniowy ban :D
c. obrażających użytkowników forum - szanujmy drugiego człowieka, bo w realu on może nas obrazic, ale rękami. Reszte po za forum i osób nie związanych z WSPiA, można dowoli,
d. zawierających groźby odnoszące się do życia realnego,
4.Zabrania się zamieszczania linków prowadzących do stron niebezpiecznych (wirusy, trojany). Niedozwolone jest też zamieszczanie linków do złośliwych acz nieszkodliwych skryptów (linki wylogowujące z forum, wyskakujące okienka trudne do wyłączenia). Za zawartość zlinkowanej strony/pliku odpowiada osoba, która umieściła go na forum.
5.Obsługa forum nie ponosi odpowiedzialności za istniejące na forum treści, a tym bardziej za materiał, do którego prowadzą zamieszczane na forum linki.
6.Zakładając nowy temat użytkownik forum jest zobowiązany do przestrzegania poniższych reguł:
a. Tematy należy zakładać w odpowiednim dziale.
b. Nie należy zakładać tematu, gdy w danym dziale forum znajduje się już temat o identycznej treści lub rozwiązujący dany problem. Takie tematy będą usuwane. Za głuptę administracja nie odpowiada.
c. Zabrania się zakładania kilku identycznych tematów w tym samym dziale lub zakładania ich w różnych działach forum (spam). Należy wybrać jedno pasujące forum i założyć tam jeden temat o danej treści. Reszta będzie usuwana. Patrz podpunkt wyżej
7.Pisząc posty (odpowiedzi lub nowe tematy) użytkownik forum jest zobowiązany do przestrzegania poniższych reguł:
a. Posty nie mogą mieć niedozwolonych treści, chyba że dostep do nich jest ograniczony
b. Użytkownicy forum powinni starać się wnieść swoje zdanie do dyskusji, krytykować, ale nie potępiać, mieć szacunek dla cudzych poglądów i nie osądzać gustów innych ludzi.
c. Sprawy prywatne lub wymagające reakcji określonej osoby należy załatwiać przez PW lub maila, apel na forum należy traktować jako ostateczność.
d. Zabroniony jest double posting tj. pisanie jednego postu pod drugim. W przypadku chęci dopowiedzenia czegoś należy użyć opcji "edytuj".
e. Posty muszą być przejrzyste, ale nie krzykliwe, dlatego zabrania się nadużywania opcji kolorowania, pogrubiania, podkreślania, kursywy, powiększania tekstu. Narzędzia te mają służyć podkreślaniu istotnych informacji lub uwidaczniania nagłówków, a nie jako styl pisania całych postów.
f. Niedozwolone jest wchodzenie w kompetencje moderatorów i zachowywanie się jak dodatkowi członkowie obsługi forum, za tworzenie nie potrzebnego zamieszania - 1-dzień ban :D
g. W postach nie należy umieszczać grafik o dużych rozmiarach lub objętości (zamiast można podać sam link).
8. Zabronione jest pisanie postów nic nie wnoszących do dyskusji. Posty w stylu "bezsens", "lol", "gratki" itp. o ile nie są dużo bardziej rozwinięte, mogą zostać uznane za spam. Ważne jest zatem, aby poprzeć swoje zdanie, a nie ograniczyć się do pojedynczego słówka (lub emotikony) określającego emocję. W przeciwnym przypadku post będzie usuwany bez poinformowania autora i podania przyczyny. W przypadku nasilającej się sytuacji użytkownik będzie banowany na czas 2+ dni.
9. Należy starać się pisać zgodnie z zasadami polskiej ortografii i nie używać żargonu kaleczącego język polski.


W celu uzyskania dostępu do forum proszę o uzupełnienie swoich danych w zakładce PROFIL->DODATKOWE POLA w celu weryfikacji konta. Jeśli dane nie zostaną uzupełnione to konto zostaje skasowane po 48h.


REJESTRUJĄC SIĘ I LOGUJĄC SIĘ NA FORUM WYRAŻASZ ZGODĘ NA PRZETWARZANIE SWOICH DANYCH OSOBOWYCH NA POTRZEBY NASZEJ GRUPY, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.).

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Kila propozycji - Dzięki którym będzie można pogra Loty Rzeszów Oslo Przejażdżka Ferrari www